Genel

Evde ek iş ve ek gelir fırsatı

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik olarak geçim sıkıntısı yaşayan bir kişi, boş vakitlerinde yapabilecekleri çeşitli ek iş yöntemlerini değerlendirmeye başladı. Ev hanımları, öğrenciler hatta ve hatta sabit bir iş de çalışan kişiler ve devlet memurları bile, mesai saatleri dışında ki boş vakitlerini değerlendirip ek gelir kazanmanın yollarını aramaya başladılar. Bu işler arasında birbirinden farklı bir çok iş bulunmakta. Örneğin paketleme işleri, kutulama yada süsleme işleri yer alabilmekte. Bu tip işlere genellikle, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile başvuru yapılıyor. Bu firmalar, ellerinde ki çeşitli işleri başvuru sahiplerine gönderip eğitim vererek işin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyorlar. İşler sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra, işi yapan kişilere ödemesini peşin olarak elden yada banka havalesi ile yapıyorlar.

Evde ne tür işler yaparak para kazanılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere evlerde yapılacak işler genellikle paketleme işleri oluyor. Nikah şekeri paketleme işi, Çorap paketleme işi, Balon paketleme işi gibi bir çok iş evlere ek iş olarak gönderiliyor. Tabi bunlar bu işlerle sınırlı kalmıyor, kutulama işleri yada temizleme işleri de bir diğer iş modelleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin bütün illerinde bu işler yapılmakta. Hiç bir il yada ilçe sınırlaması bulunmuyor. Bu tür firmaların tüm şehirlerde şubesi olduğu için İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Aydın, Tokat hiç fark etmez hangi şehirde olursanız olun başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik başvuru yaparken hiç bir tecrübe, mesleki bilgi, yaş yada eğitim sınırlaması bulunmuyor. İşleri yapabileceğine inanan herkes başvuruda bulunabiliyor.

Evde çalışarak kaç para kazanırsınız?

En can alıcı kısım bu olsa gerek. Evde çalışarak kaç para kazanırım? Aslında bu sorunun net bir cevabı yok. Çünkü bu durum yapılacak iş modelinin zorluğuna, yoğunluğuna ve adetine göre değişebilmektedir. Yani hiç bir işin sabit bir ücreti bulunmamaktadır. Genel olarak daha önce yapılan işler ve geri dönüşlere dayanarak gözlemlediğimiz kadarı ile bir fiyat bilgisi vermemiz gerekirse eğer, haftalık 400 – 500 TL civarlarında kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Aynı şekilde düzenli olarak yapacağınız her işten aylık kazancınız 1600 TL ile 2000 TL arasında değişecektir. Sizde ekonomik anlamda zor günler geçiriyorsanız, kimseye muhtaç olmadan borçsuz harçsız bir yaşam sürmek istiyorsanız ve günlük bir kaç saatinizi ayırabilirseniz eğer ek iş yapabilirsiniz. Bu tür işlerin yer aldığı, günlük olarak firmaların ilan verdiği www.ekisarayanlar.com iş ilanları sitesini ziyaret edebilir, sitede yer alan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.]]>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu