Tiyatro da izdiham

0
1.119

tiyatroGediz Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nun “Paran mı Var Derdin Var” oyununa tiyatro severler tarafından büyük bir ilgi gösterildi.

Gediz Belediye Kültür Merkezinde sahnelenen “Paran mı Var Derdin Var” isimli oyunun başlamasına saatler kala salonun dolması üzerine izdiham yaşandı ve birçok kişinin oyunu izleyemediği anlaşıldı.

Saat 20.00’da başlaması planlanan oyun, vatandaşların gösterdiği yoğun ilgi yüzünden yarım saat geç başlatıldı.

Ayakta kalan izleyicilerin salon dışına alınmasından sonra başlayan “Paran mı Var Derdin Var” isimli oyun tüm tiyatro severleri gülmekten kırdı geçirdi.

Tiyatro Sanatçısı Cengiz Küçükayvaz, Gediz’deki bu ilgiden büyük mutluluk duyduklarını ve oyunu izlemeyenler için daha sonra tekrar geleceklerini söyledi.

Sanatçı Küçükayvaz, “Gediz’de gördüğümüz bu ilgiden çok memnunuz. Sanata ve sanatçıya değer veren bu güzel kentin güzel insanları bizleri ve sanatımızı çok yüceltti. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve izleyemeyenler için burada tekrar sahne almak istiyorum” dedi.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, “Belediyemiz kültür hizmetleri kapsamında Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nun “Paran mı Var Derdin Var” isimli muhteşem oyun halka açık ve ücretsiz olarak sahnelendi.

Halkımızın tiyatro sevgisi ve ilgisi görülmeye değer bir boyutta kendini ispatlamıştır. Sanata ve sanatçıya değer veren halkımızın istekleri doğrultusunda kültür hizmetlerimizi artırma yoluna gideceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz