Seyhan belediyesinden çocuklara tiyatro

0
1.245
çocuk tiyatro oyunları

Seyhan Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 8.’sini düzenlediği 23 Nisan Çocuk Oyunları Festivali, Seyhan Şehir Tiyatrosu‘nun sahnelediği ‘Trafik kampta’ adlı oyunla başladı.

çocuk tiyatro oyunları

27 Nisan Cuma gününe kadar 6 gün sürecek olan festival kapsamında Adana’da faaliyet gösteren özel tiyatro topluluklarının çocuk oyunları izleyicilerle buluşacak.

Seyhan Şehir Tiyatrosu’nun ‘Trafik Kampta’ isimli oyunuyla başlayan festivalin ikinci oyunu 23 Nisan Pazartesi saat 14.00’de sahnelenecek. Geleneksel Gösteri Sanatları Topluluğu’nun ‘Karagöz Altınses Yarışmasında’ isimli çocuk oyunu saat 14’de izleyiciyle buluşacak.

FESTİVAL PROGRAMI

Seyhan Belediyesi 8. Geleneksel Çocuk Oyunları Festivali’nde 24 Nisan Salı günü Kaktüs Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği ‘Kediler ve Köpekler’ isimli oyun saat 10.00’da ve 14.00’de iki kez perde diyecek.

25 Nisan Çarşamba günü Adana Sanat Tiyatrosu oyuncuları ‘Zeynep’in Rüyası’nı saat 10.00 ve 14.00’de Seyhan Kültür Merkezi’nde sahneleyecek.

26 Nisan Perşembe günü Adana Tiyatro Merkezi‘nin ‘Sevimli Eşek: Karakaçan’ isimli çocuk oyunu da saat 10.00 ve 14.00’de iki kez izleyiciyle buluşacak.

Festivalin son günü olan 27 Nisan Cuma Adana Gösteri Sanatları Merkezi oyuncuları ‘Bizimkiler Trafikte’ isimli müzikli oyunla izleyicilerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz