Sahnetozu tiyatrosu 10. yılını kutladı

0
1.860

Sahne Tozu Tiyatrosu 10. kuruluş yıldönümü yemeğini Swiss Otel Aquarium Restaurant’ta gerçekleştirdi. Haldun Dormen, M. Çağlar İşgören, Sahne Tozu Tiyatrosu yönetim ve oyuncu kadrosunun bulunduğu yemekte keyifli sohbetler edildi.

M. Çağlar İşgören ” Kurulduğu günden bugüne Sahne Tozu Tiyatrosu’na desteğini esirgemeyen, her daim yanımızda olan Sayın Haldun Dormen’e çok teşekkür ediyorum. İnancımızı, isteğimizi, kararlılığımızı kaybetmeden birlikteliğimizi koruyarak adım atmaya devam edeceğiz. Başarılı işlere imza atacağımız nice yıllar diliyorum. 2014 – 2015 sezonunda da sürpriz projelerle seyircilerimizin karşısında olacağız.” diyerek gecenin açılış konuşmasını yaptı.

Haldun Dormen ise Sahne Tozu Tiyatrosu’nun kurulduğu günden bu zamana kadar ki başarılarında yanında olmaktan mutluluk duyduğunu ve birlikte yapacakları daha çok iş olduğunu söyledi.

Şuan da provaları devam eden, Haldun Dormen’in yönettiği Necati Bey’i Görmek İstiyorum adlı komedi oyunu ile Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları Kasım ayında seyirci karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz