Plajda tiyatro gösterisi

0
925
tiyatro

Türkiye’de ilk defa bir plajda sergilenecek olan tiyatro oyunu Alanya’da oynanacak. Oyun, 15 Haziran Cuma günü Alanya Belediyesi arkasında bulunan Galip Dere Plajı’nda sahne alacak.

tiyatro

Galip Dere Plajı’nda sergilenecek ‘Öldüm Öldüm Dirildim‘ isimli komedi tiyatro oyununda Abdullah Şahin, Ali Yaylı, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar, Merve Sevi, Figen Öz rol alacak.

Amaçlarının Alanya’ya ilkleri yaşatmak olduğunu dile getiren Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, “Bu bağlamda halkla iç içe olmak, halka ulaşmak için Türkiye de belki de dünya da ilk kez bir oyunu plajda kumların üzerinde zaman zaman halkında katılımıyla interaktif biçimde sergilenecek. Bu çalışmaya Türkiye de ilk kez her zaman sanata ve sanatçıya destek veren Alanya Belediye Başkanlığı sahip çıkmıştır. Oyun Cuma günü saat 21.00’da başlayacak bütün Alanyalılar davetlidir.” dedi.

Oyun; dünyada giderek yaygınlaşan jip tutkunluğu, safari modası, hayvan ve doğa katliamı, nükleer tehdit, alışveriş çılgınlığı komedi diliyle anlatılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz