Neü Tiyatro Kulübü 4. Uluslararası Tiyatro Festivalinde

0
1.360
nevşehir üniversitesi tiyatro kulübü

Nevşehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü, Gaziantep Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Tiyatro Festivali’nde sahne aldı.

nevşehir üniversitesi tiyatro kulübü

Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi‘nde düzenlenen festivale NEÜ Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nün yanı sıra; Gaziantep Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Mersin Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Gaziantep Bir Başka Tiyatro Merkezi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tiyatro Kulübü, Gaziantep Üniversitesi Tiyatro Topluluğu katılarak, sahne aldı.

NEÜ Üniversitesi Tiyatro Kulübü, Kulübün Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Celal Gülşen ve Yönetmen Orhan Yaman’ın gözetiminde katıldığı festivalde ‘Salak Oğlum’ adlı oyunu Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneledi. Gaziantep Üniversitesi akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerinin büyük ilgiyle izlediği oyun sonunda ayakta alkışlanan tiyatro kulübü öğrencilerine Gaziantep Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından plaket verildi.

Nevşehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü Başkanı Şahin Zengin ve kulüp oyuncuları böyle bir etkinlikte bulunmanın kendileri için büyük bir kazanım olduğunu belirtti.

Nevşehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Celal Gülşen ise, “Üniversitemiz Tiyatro Kulübünün Gaziantep Tiyatro Festivalinde temsil edilmesine desteklerinden dolayı Nevşehir Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teşekkür ediyoruz. Nevşehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü olarak bizde en kısa zamanda tiyatro festivali yapmayı planlıyoruz. Üniversitemizi büyük bir başarıyla Gaziantep’te temsil eden Tiyatro Kulübümüzü; yönetmeni, oyuncuları ve teknik ekibiyle birlikte kutluyorum. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz