Nejat Uygur vefat etti haberi “Yalan”

0
1.189

nejat uygurSürekli olarak medya da ünlü sanatçılar için “öldü, vefat etti” tarzından bir haber furyası dönüp dolaşıyor. Münir Özkul’dan sonra şimdide Nejat Uygur için vefat etti haberleri dolaşıyor. Bu durumdan çok rahatsız olan ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’un çocukları, babalarının öldüğü haberlerine isyan etti.

Behzat Uygur, artık ne yapacaklarını şaşırdıklarını belirterek ”Babamın ölmediğini anlatmak için ne yapmamız gerekiyor. Bizlere yazıktır yapmayın sürekli üzüntü halindeyiz. Oyun sırasında bile bu haberleri alıyor hemen telaşlanıyoruz. Acaba annem bize haber vermedi mi? diye düşünüyoruz.

Bunu kasıtlı olarak yapıyorlar ve telefonlarımıza bir anda başsağlığı mesajları yağıyor. Babamı sevenleri inandırmak için, oğulları olduğumuz için her zaman bizlerin açıklama yapmasını istiyorlar. Bu durumu inandırmak için biz de açıklama yapıyoruz.

Özellikle Müslüm Gürses’in ölümünden sonra bu daha da arttı. Allah rızası için ailemize bizlere ve babama yazıktır. Bu tür haberleri yapmayın, her gün bizleri öldürüyorsunuz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz