Yüksek derece Tiyatro

gnlev tiyatro
Paylaş
 

2011 yılında kurulan gnlev’in, geçen sezon kendinden söz ettiren oyunu ‘Yüksek Derece‘ yeni sezonda yine seyirciyle buluşuyor.

gnlev tiyatro

Sıcak. Öldürücü bir sıcak! Altı şeritli otoyolun kenarında aile mirası bir motel: Sunshine Motel.

102 no‘da kalan çift uluyana dek sevişiyordur. Evlenip, ölüm ayırana dek birlikte kalmak istiyorlardır. 406 nolu oda ayakkabılarla doludur… 303‘te bir internet blogcusu yayındadır… 405‘de atıyla birlikte bir kovboy… 404‘e ise yeni bir müşteri gelmiştir. Onu hangi rüzgarın bu motele attığını bilemiyoruz…

Motelden çıkmak imkansızdır. Dışarıda öldürücü bir sıcak hüküm sürmektedir artık. Cırcır böceklerinden başka bir şey yoktur sanki… Sonunda onlar bile susacaktır.

2011 yılında kurulmuş olan gnlev’in, geçen sezon kendinden söz ettiren oyunu ‘Yüksek Derece’ 2012-13 tiyatro sezonunda da yine seyirciyle buluşuyor.

Temelinde bir aile trajedisini anlatan ‘Yüksek Derece’, disiplinlerarası kurgusu ve alışılagelmişin dışında üslubuyla seyirci karşısına çıkıyor.

İklimsel değişimlerin psikolojik dünyaya yansıması olarak okunabilecek oyun kasımdan itibaren yine Şermola Performans’ta.

‘Yüksek Derece’ 15-29 Kasım ve 20 Aralık saat 20:30’da Şermola Performans’ta sergilenecektir.

Yazan: Turgay Doğan & FAHRENHEIT Yazı Ekibi
Yöneten: Turgay Doğan
Müzik: Men With A Plan
Reji Asistanı:Mustafa Doğulu, Başak Ertem
Oyuncular: Tolga Akman, Reyhan Nur Çalıkoğlu, Turgay Doğan, Uğur Küçükdağ, Öykü Oktay, Emre Taştekin , Yunus Emre Terzioğlu, Günışığı Zan
Yapım: gnlev
Fotoğraflar: Gülbin Çetindemir

Bu yazı post_views_covwr kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 462 7 Temmuz 2018
maltepe escort