Sahnetozu tiyatrosu 10. yılını kutladı

Paylaş
 

Sahne Tozu Tiyatrosu 10. kuruluş yıldönümü yemeğini Swiss Otel Aquarium Restaurant’ta gerçekleştirdi. Haldun Dormen, M. Çağlar İşgören, Sahne Tozu Tiyatrosu yönetim ve oyuncu kadrosunun bulunduğu yemekte keyifli sohbetler edildi.

M. Çağlar İşgören ” Kurulduğu günden bugüne Sahne Tozu Tiyatrosu’na desteğini esirgemeyen, her daim yanımızda olan Sayın Haldun Dormen’e çok teşekkür ediyorum. İnancımızı, isteğimizi, kararlılığımızı kaybetmeden birlikteliğimizi koruyarak adım atmaya devam edeceğiz. Başarılı işlere imza atacağımız nice yıllar diliyorum. 2014 – 2015 sezonunda da sürpriz projelerle seyircilerimizin karşısında olacağız.” diyerek gecenin açılış konuşmasını yaptı.

Haldun Dormen ise Sahne Tozu Tiyatrosu’nun kurulduğu günden bu zamana kadar ki başarılarında yanında olmaktan mutluluk duyduğunu ve birlikte yapacakları daha çok iş olduğunu söyledi.

Şuan da provaları devam eden, Haldun Dormen’in yönettiği Necati Bey’i Görmek İstiyorum adlı komedi oyunu ile Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları Kasım ayında seyirci karşısına çıkacak.

Bu yazı post_views_coxad kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 471 7 Temmuz 2018
maltepe escort