Plajda tiyatro gösterisi

tiyatro
Paylaş
 

Türkiye’de ilk defa bir plajda sergilenecek olan tiyatro oyunu Alanya’da oynanacak. Oyun, 15 Haziran Cuma günü Alanya Belediyesi arkasında bulunan Galip Dere Plajı’nda sahne alacak.

tiyatro

Galip Dere Plajı’nda sergilenecek ‘Öldüm Öldüm Dirildim‘ isimli komedi tiyatro oyununda Abdullah Şahin, Ali Yaylı, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar, Merve Sevi, Figen Öz rol alacak.

Amaçlarının Alanya’ya ilkleri yaşatmak olduğunu dile getiren Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, “Bu bağlamda halkla iç içe olmak, halka ulaşmak için Türkiye de belki de dünya da ilk kez bir oyunu plajda kumların üzerinde zaman zaman halkında katılımıyla interaktif biçimde sergilenecek. Bu çalışmaya Türkiye de ilk kez her zaman sanata ve sanatçıya destek veren Alanya Belediye Başkanlığı sahip çıkmıştır. Oyun Cuma günü saat 21.00’da başlayacak bütün Alanyalılar davetlidir.” dedi.

Oyun; dünyada giderek yaygınlaşan jip tutkunluğu, safari modası, hayvan ve doğa katliamı, nükleer tehdit, alışveriş çılgınlığı komedi diliyle anlatılıyor.

Bu yazı post_views_covsd kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 470 7 Temmuz 2018
maltepe escort