Haldun Dormen Workshop 5 Temmuzda Başlıyor

Paylaş
 

Gençleri sürekli olarak destekleyen, başarılı projelere imza atan tiyatro duayeni Haldun Dormen, müzikal bir workshop’la oyuncu adaylarına ders vermeye hazırlanıyor.

Usta tiyatrocu Haldun Dormen, Şişli Belediyesi işbirliği ile Temmuz ayı süresince düzenlenecek “Müzikal Workshop” kapsamında, Feriköy Haldun Dormen Sahnesi’nde katılımcılara oyunculuk dersleri verecek. İstanbul’da ilk kez düzenlenecek Workshop’ta verilecek dersler için özel bir program hazırlandı. 5 Temmuz’dan itibaren 4 hafta boyunca sürecek müzikal Workshop, haftanın 5 günü gerçekleştirilecek.
Ünlü piyanist ve besteci Serpil Günseli’nin piyanosu eşliğinde işlenecek derslerde, katılımcılara şan egzersizleri çalıştırılarak tonlama ve diksiyon konularında daha güvenli hissetmelerini sağlamanın yanı sıra müzikallerde şarkı söylemenin ve müzikal oyunculuğunun püf noktaları ile ilgili bilgilerin aktarılması hedefleniyor.

Haldun Dormen’in müzikal oyunculuğu ile ilgili önemli notlar aktaracağı Workshop’ta katılımcılar Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Keşanlı Ali Destanı gibi yerli ve Operadaki Hayalet, Kiss Me Kate ve Sefiller gibi Batı müzikallerinden önemli oyunlardan sahneleri usta tiyatrocu Haldun Dormen ile birlikte canlandırma fırsatı yakalayacak.

Müzikal Workshop katılımcıları bu sayede müzikal oyunculuğu yolunda ilk adımı atarak, müzikallerin renkli dünyasına giriş yapma fırsatını yakalayacaklar. Ayrıca, Workshop sonunda başarılı oyuncu adayları Haldun Dormen’in yönetmenliğini yapacağı özel bir projede yer alma fırsatı yakalayabilecekler.

İLETİŞİM İÇİN: 0212 669 19 93

Bu yazı post_views_covoj kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 471 7 Temmuz 2018
maltepe escort