Ekip Tiyatrosu’nun eleştirilen oyunu “Largo Desolato”

Paylaş
 

Ekip Tiyatrosu’nun çok iyi eleştiriler alan oyunlarından Largo Desolato, bu sezon son kez seyirciyle buluşacak. Parti için ise bu sezonun son oyunları sahnelenecek.

ekip tiyatrosu

“Metehan, Hakan, İsmail, Müge, Pınar ve Sezin, 15 seneye yakın dostlukları üniversite yıllarına dayanan 6 eski arkadaştır… Sıkı dostlukları mezuniyetlerinin ardından sekteye uğramış, sonraki yıllar içinde görüşememiş olan bu eski dostlar, Metehan’ın kısa süre sonra evleneceği nişanlısı Zeyno tarafından organize edilen sürpriz bir bekârlığa veda partisinde yıllar sonra ilk kez bir araya gelirler…”

Prömiyeri 18. İstanbul Tiyatro Festivali’nde gerçekleşen “Parti”, Nisan ayında sadece 1 kez oynanacak. Bu sezonun son gösterimini kaçırmak istemeyenler, 28 Nisan Pazar saat 18.00’de, SahneHâl’de olabilirler.

Sahne serüveninde sona yaklaşan “Largo Desolato” da 27 Nisan Salı günü son kez sahnelenecek.

“Leopold Kopriva, yazdığı bir yazıyla, faili meçhul olarak kalması istenen bir davayı aydınlatmıştır. Şimdi bu yüzden, kim ya da ne oldukları tam olarak anlaşılamayan ‘birileri’ tarafından, ne ya da nerede olduğu bilinmeyen ‘bir yer’e götürülmekle tehdit edilmektedir.

largo desolato ekip tiyatrosu

Bunun gerçekleşmemesi için yapması istenense, söz konusu yazıyı yazanın kendisi olduğunu inkâr etmesidir. Böylelikle dava yeniden faili meçhul kalacaktır…”

Bu yazı post_views_covvt kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 471 7 Temmuz 2018
maltepe escort