BKSM tiyatro sahnesi perdelerini açtı

tiyatro
Paylaş
 

Beylikdüzü Belediyesi tarafından yapılan Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi’nin tiyatro sahnesi, perdelerini “Renkli Orman Hazinesi” oyunu ile açtı.

tiyatro

Hafta içi okullarda hafta sonu da tiyatro salonlarında düzenlediği gösteriler ile Beylikdüzü halkı ve öğrencilerine tiyatro ziyafeti sunan Beylikdüzü Belediyesi, bu hafta sonu perdelerini ilk kez açan Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi’nde düzenledi. Özellikle ailelerin çocuklarını getirdiği tiyatroda “Renkli Orman Hazinesi” adlı oyun sergilendi. Orman hayatında doğada yaşayanların komik bir dille anlatıldığı ve çocukların oldukça eğlendiği tiyatro gösterisi ile birlikte Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi

Tiyatro Salonu da ilk kez görücüye çıkmış oldu.

Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi’nin ilçe halkına hayırlı olmasını dileyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “Kültür Merkezimizde çocuklarımız ve yetişkinlerimiz için birbirinden güzel tiyatrolar, konserler ve söyleşiler olacak. Bundan böyle tüm halkımızı Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezimize kültürümüzü ve sanatımızı dolu dolu yaşamaya bekliyoruz” dedi.

Bu yazı post_views_covwu kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta bizi bulun
Son Yazılar

Evde ek iş ve ek

Türkiye geçinmek her geçen gün zor bir hal almaya başladı. Ekonomik

0 448 7 Temmuz 2018
maltepe escort